menu

Witamy was na naszym blogu, który będziemy starali się prowadzić regularnie między zleceniami. Chcemy wam trochę przybliżyć naszą działalność i jak to wygląda od zaplecza. Teksty na bloga zobowiązał się też pisać mój kolega Wilku, który pracuje jako copywriter.


Tematy poruszane przez nas niektórym osobom mogą się wydać oczywiste, były także już niejednokrotnie omawiane na różnych forach czy blogach. Podczas mojej pracy jednak często się okazuje, że wielu klientów nie do końca rozumie, na czym polega praca grafika, czy też ogólnie takiej agencji jak ta.
Nie jest to oczywiście nic dziwnego, to ciągle rozwijająca się branża, a sam zawód grafika, mimo że coraz bardziej powszechny, to stosunkowo wciąż świeży.
Mam nadzieję, że te wpisy pomogą zrozumieć, w jaki sposób dla was pracujemy i dlaczego nie możemy zaprojektować logotypu na jutro 😉 Będziemy też dzielić się z wami poradami jak wykorzystać lepiej swój potencjał w celu promowania waszej działalności i różnymi przydatnymi trikami.


To tyle słowem wstępu, zapraszam was do śledzenia wpisów na naszym blogu i dzieleniem się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.

 

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentrzy.