menu

Pracownia Omnis Ars powstała pod koniec 2016 roku, by skupić kreatywnych ludzi ze świeżym podejściem do świata designu i specjalizujących się w różnych dziedzinach. Pochodzimy z różnych stron, a łączy nas pasja do tworzenia. Każdy projekt jest dla nas nowym dziełem i każdemu poświęcamy pełną uwagę. W naszej agencji znajdziesz wiele usług, które są wynikiem pracy zespołowej, u nas każdy jest artystą w swoim fachu. Jeśli nie znalazłeś na naszej stronie usługi odpowiadającej twoim oczekiwaniom, napisz do nas co ci chodzi po głowie, a my coś dla ciebie wymyślimy, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, idziemy tak daleko, jak sięga wyobraźnia.Poznaj sposób naszego działania
Brief

Wypełniasz brief, do którego odnośnik znajdziesz w zakładce oferta. Odpowiadasz na zawarte w nim pytania, które pomogą nam poznać twoje oczekiwania i należycie wycenić projekt.
Umowa

Po otrzymaniu wypełnionego briefu podajemy ci cenę i po akceptacji podpisujemy umowę o wykonanie projektu, która jest zabezpieczeniem dla obu stron.
Koncepcja

Analizujemy twoją firmę i rynek, na którym działa. Zgodnie z najnowszymi trendami i najlepszymi rozwiązaniami przedstawiamy ci wstępne projekty.
Konsultacja

Wspólnie omawiamy przedstawione koncepcje. Analizujemy i wprowadzamy poprawki, aż do osiągnięcia pożądanego efektu.
Finalizacja

Wprowadzamy wybrany projekt wraz z poprawkami w życie. Dokonujemy ostatnich szlifów i zapisujemy projekt w pożądanych plikach bądź w postaci zakodowanej strony internetowej.
Koniec??

Nie koniecznie. Zrealizowany projekt nie oznacza zakończonej współpracy. Teraz wspólnie przeanalizujemy, jak możemy ci jeszcze pomóc.